جلوگیری از جوش های بعد اصلاح

ارسال شده در مرداد ۲۶ام, ۱۳۹۵ موضوع ریش تراش و اصلاح صورت توسط

قطعا برای هر کسی در زندیگ حداقل یک بار پیش آمده است که بعد از اصلاح،  صورت جوش می زند و زیبایی خود را از دست می دهد. این موضوع در آقایان بیشتر دیده می شود چرا که از لوازمی همچون تیغ استفاده می کنند . اخیرا با ورود ریش تراش های برقی به بازار و استفاده اغلب آقایان از این ریش تراش ها برای اصلاح صورت، تجربه نشان داده است که وقتی از ریش تراش برقی استفاده می شود نشبت به وقتی که از تیغ و ریش تراش معمولی و دستی استفاده می شود؛ صورت کمتر جوش می زند. بنابراین اگر شما آقایی هستید که مکرر اصلاح می کنید و اغلب صورتتان جوش می زند پیشنهاد می کنیم از ریش تراش برقی استفاده کنید تا از شر جوش های آزار دهنده کمی راحت شوید..

در بعضی افراد که پوست شان بعد از اصلاح زیاد جوش می زند، دیده می شود که بعد از استفاده از ماشین های ریش تراش برقی نسبت به تیغ ها، جوش های کمتری در پوستشان ظاهر می شود. التهاب موقت پوست در صورتی که موارد بهداشتی و شیوه های صحیح اصلاح را رعایت نکنید امری طبیعی است اما اگر این جوش ها زیادتر از معمول بوده و برای تان دردسرساز است باید به پزشک متخصص پوست مراجعه کرد زیرا ممکن است نیاز به مصرف داروهای موضعی شامل آنتی بیوتیک موضعی و کرم ها یا ژل ها مخصوص اینکار داشته باشید.

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>