عطر گل سرخ، اکسیر عشق همسرتان است.

ارسال شده در مرداد ۷ام, ۱۳۹۵ موضوع عطر و ادکلن توسط

عطر خوش گل ها و میوه ها باعث شادابی و ایجاد حس خوب در ما می شود. عطر خوش گل ها باعث آرامش و کاهش نگرانی ها و استرش ما می شود. عطر و زیبایی گل ها باعث تحریک احساسات عاطفی ما می شود و همین موضوع در زندگی ما اثرات فراوانی دارد. خرید عطر به عنوان هدیه برای همسر در میان ما به کرات دیده می شود.  در همه داستانهای رمانتیک و فیلمهای عاشقانه ای که در سراسر جهان تولید می شود کمتر شوهر عاشقی را می توانید پیدا کنید که در ملاقاتها و زمان بازگشتش به منزل گل سرخی را به همسرش هدیه نکند.

راز ماندگاری گل سرخ چیست؟ چرا تمامی عاشقان عالم این گل را به یکدیگر هدیه می کنند و چرا از عطر و اسانس این گل به عنوان عصاره عشق در جهان یاد می شود. قطعا یکی از مهمترین دلایل این اتفاق خاصیت معجزه آسای عطر گل سرخ است که مصرف خوراکی و موضعی آن می تواند در درمان برخی از اختلالات جنسی و مشکلات زناشویی موثر باشد ضمن آنکه زن و شوهرهایی که دچار افسردگی یا اضطراب ناشی از بروز اختلال های جنسی در رابطه خود هستند با مصرف اسانس گل سرخ می توانند علاوه بر آنکه از یک شیوه درمان کمکی برای بهبود اختلال هایشان استفاده می کنند تا حد زیادی بر افسردگی و اضطراب خود نیز غلبه کنند.

اگر شما هم در مورد رایحه ادکلن خود نمی دانی و یا اگر علاقه مند هستید در مورد عطرها و رایحه های آنها بیشتر بدانید با ما همراه باشید..

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>