عودهای خوش بو و مفید را بشناسید

ارسال شده در مرداد ۱۵ام, ۱۳۹۵ موضوع عطر و ادکلن توسط

امروزه عطر و ادکلن در زندگی ما نقش پر رنگی دارد. روزانه از عطرها استفاده می کنیم بدون آنکه به خواد و فواید آنها هم توجهی داشته باشیم. خرید عطر را همچون یک کار روزمره انجام می دهیم و فروشنده هم فروش ادکلن خود را به صورنت یک کار روزمره ادامه میدهد. اما من اگر فروشنده بودم عطرها را با توجه هبه خواص دارویی شان معرفی می کردم تا کسی که برای خرید ادکلن مورد علاقه خود می آید از خواص آن و ترکیبات و رایحه های آن هم با خبر باشد. در این قسمت چند عود دیگر معرفی میکنیم.

خواص عود جنگل (Forest) :

عود رایحه جنگل به شما احساس صافی و سکوت درونی داده و ذهن شما را به طبیعت بکر و دست نخورده نزدیک می کند .

عود هفت شیر آفریقا (lion African7):

تقویت‌کننده اعصاب، آرام‌بخش، رفع فشارهای عصبی و ناآرامی، ضد استرس و اضطراب و همچنین رایحه بسیار دل‌انگیز این عود موجب شده که یکی از پرفروش‌ترین عودها شناخته شود

خواص عود وانیل (Vanilla):

وانیلی یک عطر آرام ، برای تشویق عشق ، جاذبه و افسون. از دیدگاه طب سنتی وانیل نیز همچون دیگر عودها دارای ویژگی‌های خاص خود است. تأثیر وانیل بر روی سیستم عصبی و مغز انسان موجب کاهش ترس و واهمه شده، افسردگی را نیز کاهش می‌دهد . در کل هیچ چیز نمی تواند مانند بوی خوش وانیل شما را گرم کرده و درونتان را ریلکس نماید . وانیل در علم آروماتراپی (رایحه درمانی) نیز طرفداران خاص خود را دارد.

 خواص عود ماه Moon:

عود خوش بوی ماه نیز دارای رایحه‌ای خنک و آرام بخش است و به افراد ، راحتی و آرامش اعصاب می‌بخشد. شما می توانید با استشمام عطر عود ماه لحظات آرامش و سعادتمندی را تجربه کنید و ذهن خود را تازه و آزاد نمایید.

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>