لوازم مینیاتوری و کوچکی که واقعا دوست داشتنی هستند!

ارسال شده در شهریور ۶ام, ۱۳۹۵ موضوع عطر و ادکلن توسط

برخی از افراد اصولا دوست دارند متفاوت باشند. شاید خودشان هم خیلی به این موضوع توجه نکرده باشند ولی واقعیت این است که این افراد متفاوت اند. برخی از افراد علاقه ی بسیار زیادی به لوازم مینیاتوری دارند و تقریبا همیشه در کمد و در بین لوازم خود چند عطر مینیاتوری، چند کتابچه، چند خودکار کوچک و از این دست..

همانطور که در مثال مشاهده کردید یکی از لوازمی که مینیاتوری آن بسیار زیبا و دوست داشتنی و البته لوکس است، عطر و ادکلن می باشد. عطرهای مینیاتوری بسیار زیبایی وجود دارند که به دلیل خوش دت بودن و به راحتی قابل خمل بودن اغلب مردان و زنان به آ ها علاقه مند هستند. عطرهای کوچکی که به راحتی در جیب جا می شوند و کسانی که ثل من عاشق عطر هستند همیشه یک عطر با خود به همراه دارند..این افراد اصولا هنگام خرید عطر دلخواهشان نمونه مینیاتوری و جیبی آن را هم می خرند تا علاوه بر اینکه بطری اصلی را در اتاق خود دارند، نمونه جیبی عطرشان را نیز همیشه همراهشان داشته باشند.

نتیجه تصویری

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>