چگونگی اصلاح صحیح باماشین ریش تراش

ارسال شده در مرداد ۲۹ام, ۱۳۹۵ موضوع ریش تراش و اصلاح صورت توسط

در فروشگاه ها برای فروش اجناس اطلاعاتی در مورد کارکرد و ویژگی هایشان قرار می دهند. در هنگام خرید ماشین ریش تراش نیز لازم است اطلاعاتی در مورد آن بدانید. در این مطلب قصد داریم در مورد چگونگی استفاده صحی از یک ریش تراش را بیان کنیم. در مطالب بعدی نیز به این موضوع بیشتر می پردازیم..

برای اصلاح صورت با ماشین ریش تراش برقی، ریش را باید در جهت خلاف رویش موها تراشید. البته این کار به نوع ماشین ریش تراش شما هم بستگی دارد . بطور مثال اگر ماشین شما از نوع تیغه دور است، حرکات چرخشی ماشین بر روی پوست بهترین نتیجه را می دهد و چنانچه از ماشین نوع فویل دار استفاده می کنید با حرکات مکرر و فواصل کوتاه موها را بتراشید. ماشین های ریش تراش مخصوصاً انواع جدید آنها به هیچ وجه موجب زخم شدن پوست صورت شما نیم شوند با این حال توصیه می شود این کار را به آرامی و با صبر و حوصله انجام دهید. هنگام تراشیدن ریش بهتر است با دست دیگر اندکی پوست صورت را بکشید. اگر صبح ها می خواهید ریش خود را اصلاح کنید، حداقل ۲۰ دقیقه پس از برخاستن از خواب این کار را انجام دهید تا پف صورت و پوست آماده شود.

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>